Agata Muszyńska-Minkiewicz

Psycholog - psychoterapeuta

Pracuję z osobami dorosłymi i grupami. W swojej pracy opieram się na założeniach psychoterapii psychodynamicznej, czerpiąc również z innych nurtów terapii. Moją ofertę kieruję do osób, które chcą dokonać zmiany w swoim życiu, bo doświadczają psychicznego cierpienia, lęku, depresji, przeżywają trudności w relacjach lub przechodzą przez różnego rodzaju kryzysy życiowe.

Jestem psychologiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem także trenerem grupowym, absolwentką Szkoły Trenerów prowadzonej przez Centrum TROP w Warszawie. Ukończyłam podyplomowy kurs Arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz roczne Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Osób Dorosłych. Obecnie odbywam Kurs Psychoterapii, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowany w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Na co dzień pracuję jako psycholog w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.