Beata Kamańczyk

Psycholog - psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Dodatkowo jestem uczestnikiem Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania.
Na co dzień pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) z elementami terapii schematu. W relacji z pacjentem dbam o bezwarunkową akceptację zgłaszanych trudności oraz o współpracę, której celem jest wspólne przezwyciężenie problemu. Do głównych obszarów mojej pracy należą zaburzenia lękowe, depresyjne, kryzysy życiowe oraz trudności z zakresu relacji z partnerem.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej CSK UM w Łodzi, w Fundacji Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej Subvenio, a także w licznych placówkach świadczących pomoc i wsparcie psychologiczne. Pracowałam z osobami chorującymi psychicznie, z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów, a swoją wiedzę poszerzam na różnorodnych szkoleniach i konferencjach